Tahač použité - Strana 350
8 503 inzerátů na tahač použité
Tahač Scania P124 T124-360 DAYCAB LONGNOSE / HAUBER / TORPEDO (12 GEARS MANUAL GEARBOX / ADR-VLG / HYDRAULIC KIT / P.T.O. / LONG WHEELBASE / ETC.)
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | SN 60990641 |
| Ref. stránky: | 11588332 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | P124 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 02/07/1999 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 12.29 tuny |
| Vlastní hmotnost | 6.31 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 18.6 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.35 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Scania 4x2 |
| Země (řada) | NIZOZEMSKO |
Vybavení Tracteur Scania |
|---|
|
Vlastnosti Scania P124 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 283 500 km |
| Datum 1. registrace | 02/07/1999 |
| Kapacita nádrže | 600 L |
| Normy Euro | Scania Euro 2 |
Možnosti karoserie. standardní |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 360 HP |
| Výkon motoru | 265 kW |
| Objem válce | 11120 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Handgeschakeld, 12 versnellingen |
| Převodovka | Ruční skříň |
Informace o kabině P124 |
|
|---|---|
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Tahač Mercedes Arocs 2651 6X6 Hydrodrive! ClassicSpace Retarder Big-Axle Hydraulik
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 70332114 |
| Ref. stránky: | 11488176 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Mercedes |
| Řada (značka : Mercedes) | Arocs |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 08/11/2016 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 17.71 tuny |
| Vlastní hmotnost | 9.79 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 27.5 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední technické kontroly | 31/03/2026 |
| Konec platnosti schválení | 31/03/2027 |
| |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Mercedes Arocs |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 545 829 km |
| Datum 1. registrace | 08/11/2016 |
| Kapacita nádrže | 320 L |
| Normy Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. standardní |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 509 HP |
| Výkon motoru | 375 kW |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.45 metry |
| Nápravy | 6x6 |
| Nápravy (Značka) | Mercedes 6x6 |
| Země (řada) | NIZOZEMSKO |
Vybavení Tracteur Mercedes |
|
|---|---|
|
Tahač Volvo F6 FH 460 4X2 Retarder 2x Tanks 90% Tyres!
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 70331915 |
| Ref. stránky: | 11467965 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Volvo |
| Řada (značka : Volvo) | F6 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/03/2023 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 459 HP |
| Výkon motoru | 338 kW |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední technické kontroly | 01/03/2026 |
| Konec platnosti schválení | 01/03/2027 |
| |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Volvo F6 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 461 884 km |
| Datum 1. registrace | 01/03/2023 |
| Kapacita nádrže | 770 L |
| Normy Euro | Volvo Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 11.92 tuny |
| Vlastní hmotnost | 8.58 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 20.5 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Informace o kabině F6 |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Volvo 4x2 |
| Země (řada) | NIZOZEMSKO |
Vybavení Tracteur Volvo |
|
|---|---|
|
Tahač Renault T480 SLEEPER CAB
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | d9f3a20c-3e30-5c72-834a-feabcfa6dfea |
| Ref. stránky: | 11497683 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Renault |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 15/10/2019 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automática |
Vlastnosti Renault T480 SLEEPER CAB |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 591 000 km |
| Datum 1. registrace | 15/10/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 385/55R22,5 / 315/70R22.5 |
| Opotřebení předních pneumatik | 50 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 50 % |
| Rozměr přední pneumatiky | 315/70 R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/70 R22.5 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
Tahač Renault T-High
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 73350 |
| Ref. stránky: | 11475392 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-High |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 15/07/2025 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 30/11/2001 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Vybavení Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault T-High |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 105 207 km |
| Datum 1. registrace | 15/07/2025 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 405 L |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 480 HP |
| Objem válce | 13000 cm3 |
Informace o kabině T-High |
|---|
|
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač Renault T-Series
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 71921 |
| Ref. stránky: | 11174360 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-Series |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 07/10/2022 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 30/11/2001 |
| |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 19 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Vybavení Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault T-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 492 358 km |
| Datum 1. registrace | 07/10/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 450 L |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 480 HP |
| Objem válce | 13000 cm3 |
Informace o kabině T-Series |
|
|---|---|
| |
| Délka kabiny | Hluboká |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 315/70 R 22,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/70 R 22,5 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač Mercedes nový Arocs 1951 HAD
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 170409 |
| Ref. stránky: | 11402270 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Mercedes |
| Řada (značka : Mercedes) | Arocs |
| Stav | Nový |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Barva | Oranžová |
Vlastnosti Mercedes Arocs |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 100 km |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 510 HP |
Tahač nebezpečné látky / adr Renault DR T 460 6x2, EURO 6, A, PTO, Hydrauliek, RHD
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 003786 |
| Ref. stránky: | 11513408 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | DR |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 12/06/2017 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 459 HP |
| Výkon motoru | 338 kW |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x2 |
| Země (řada) | NIZOZEMSKO |
Informace o kabině DR |
|
|---|---|
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault DR |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 668 500 km |
| Datum 1. registrace | 12/06/2017 |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. nebezpečné látky / adr |
|---|
|
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 8.25 tuny |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač Mercedes Actros 1845 EURO 6, Standairco, Combi, Lohr, Eurolohr
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 046319 |
| Ref. stránky: | 11513405 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Mercedes |
| Řada (značka : Mercedes) | Actros |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 27/05/2016 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 450 HP |
| Výkon motoru | 331 kW |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Mercedes 4x2 |
| Země (řada) | NIZOZEMSKO |
Informace o kabině Actros |
|
|---|---|
| Typ kabiny | Sklopný |
Vybavení Tracteur Mercedes |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Mercedes Actros |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 1 072 000 km |
| Datum 1. registrace | 27/05/2016 |
| Normy Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. standardní |
|---|
|
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 11.91 tuny |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač Mercedes Actros 1843 EURO 6, Retarder, PTO, Standairco
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 238689 |
| Ref. stránky: | 11577883 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Mercedes |
| Řada (značka : Mercedes) | Actros |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 12/04/2018 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 429 HP |
| Výkon motoru | 316 kW |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Mercedes 4x2 |
| Země (řada) | NIZOZEMSKO |
Další informace |
|---|
|
Vybavení Tracteur Mercedes |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Mercedes Actros |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 622 000 km |
| Datum 1. registrace | 12/04/2018 |
| Normy Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. standardní |
|---|
|
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 11.66 tuny |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač DAF XF n 430 FT 4X2
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | XLRTEF5300G428919 |
| Ref. stránky: | 11519216 |
| Typ | Standardní |
| Značka | DAF |
| Řada (značka : DAF) | XF |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 28/10/2022 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 36 měsíc |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | DAF 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti DAF XF |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 482 648 km |
| Datum 1. registrace | 28/10/2022 |
| Normy Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 428 HP |
| Výkon motoru | 315 kW |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 20.5 tuny |
Vybavení Tracteur DAF |
|
|---|---|
|
Tahač Scania L R410 EURO 6 HIGHINE / 2 PEDAS
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 24849 |
| Ref. stránky: | 10099950 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | L |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 19/03/2014 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | Tyre profile: 40%; Front tyre size: 385-65-22.5; Rear tyre size: 315-70-22.5 |
| Opotřebení předních pneumatik | 60 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 60 % |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.7 metry |
Vlastnosti Scania L |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 781 742 km |
| Datum 1. registrace | 19/03/2014 |
| Normy Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 410 HP |
| Výkon motoru | 302 kW |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 7.74 tuny |
Tahač Scania R450 G450 EURO 6
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 26276 |
| Ref. stránky: | 11017624 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | R450 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/01/2016 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 450 HP |
| Výkon motoru | 331 kW |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Scania R450 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 774 453 km |
| Datum 1. registrace | 01/01/2016 |
| Normy Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. standardní |
|---|
|
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | Front axle: Tyre size: 385-65-22.5; Tyre profile: 30%; Rear axle: Tyre size: 315-80-22.5; Tyre profile: 40% |
| Opotřebení předních pneumatik | 70 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 60 % |
Další informace |
|---|
|
Vybavení Tracteur Scania |
|
|---|---|
|
Tahač DAF XF 106 106XF 480 EURO 6 / RETARDER / SMART TACHO
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 26709 |
| Ref. stránky: | 11310024 |
| Typ | Standardní |
| Značka | DAF |
| Řada (značka : DAF) | XF 106 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 29/01/2019 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | Tyre profile: 50%; Front tyre size: 385-55-22.5; Rear tyre size: 315-70-22.5 |
| Opotřebení předních pneumatik | 50 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 50 % |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední technické kontroly | 25/11/2025 |
| Konec platnosti schválení | 25/11/2026 |
| |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti DAF XF 106 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 890 728 km |
| Datum 1. registrace | 29/01/2019 |
| Normy Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 482 HP |
| Výkon motoru | 355 kW |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
Vybavení Tracteur DAF |
|
|---|---|
|
Tahač DAF XF 106 106XF 480 EURO 6
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 26808 |
| Ref. stránky: | 11378193 |
| Typ | Standardní |
| Značka | DAF |
| Řada (značka : DAF) | XF 106 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 23/02/2019 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | Tyre size: 315-70-22.5; Front tyre profile: 40%; Rear tyre profile: 30% |
| Opotřebení předních pneumatik | 60 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 70 % |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
Vybavení Tracteur DAF |
|
|---|---|
|
Vlastnosti DAF XF 106 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 647 754 km |
| Datum 1. registrace | 23/02/2019 |
| Normy Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 479 HP |
| Výkon motoru | 353 kW |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač Scania R 500
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11522540 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | R |
| Model | 500 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 20/05/2008 |
| Země | PORTUGALSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Další informace Scania 500 |
|---|
|
Vlastnosti Scania R |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 1 257 500 km |
| Datum 1. registrace | 20/05/2008 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Scania Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 500 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Scania 4x2 |
| Země (řada) | PORTUGALSKO | Typ předního odpružení | Pneumatika | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 40 tuny |
Tahač Scania S 560
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | FC3290 |
| Ref. stránky: | 11521971 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | S |
| Model | 560 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/01/2024 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Informace o kabině S |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
Možnosti karoserie. standardní |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Scania S |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 248 312 km |
| Datum 1. registrace | 01/01/2024 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Scania 4x2 |
| Země (řada) | FRANCIE | Typ předního odpružení | Pneumatika | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Tahač Renault Premium 450 DXI
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | AJ762DZ |
| Ref. stránky: | 9686693 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Premium |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 04/01/2010 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 19 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Vlastnosti Renault Premium |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 751 000 km |
| Datum 1. registrace | 04/01/2010 |
| Normy Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 450 HP |
| Objem válce | 11000 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Tahač DAF XF105 460
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | DT295BG |
| Ref. stránky: | 9631788 |
| Typ | Standardní |
| Značka | DAF |
| Řada (značka : DAF) | XF105 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 03/07/2015 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 19 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 44 tuny |
Vlastnosti DAF XF105 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 525 000 km |
| Datum 1. registrace | 03/07/2015 |
| Normy Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 460 HP |
| Objem válce | 12900 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | DAF 4x2 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Tahač DAF XF 450 FT LOW DECK 4X2
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | XLRTEH4100G354596 |
| Ref. stránky: | 11587490 |
| Typ | Standardní |
| Značka | DAF |
| Řada (značka : DAF) | XF |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 23/09/2021 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 36 měsíc |
| Země | NĚMECKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.6 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | DAF 4x2 |
| Země (řada) | NĚMECKO |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti DAF XF |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 641 981 km |
| Datum 1. registrace | 23/09/2021 |
| Normy Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 448 HP |
| Výkon motoru | 330 kW |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 19.5 tuny |
Vybavení Tracteur DAF |
|
|---|---|
|
Tahač Renault T-High THIGH 480
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 11587192 |
| Typ | Standardní |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-High |
| Model | THIGH 480 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 14/11/2022 |
| Země | PORTUGALSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Další informace Renault THIGH 480 |
|---|
|
Vybavení Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault T-High |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 470 000 km |
| Datum 1. registrace | 14/11/2022 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 480 HP |
| Objem válce | 12777 cm3 |
Informace o kabině T-High |
|
|---|---|
| |
| Délka kabiny | Hluboká |
Vybavení kabiny |
|---|
|