Tahač nebezpečné látky / adr použité - Strana 2
326 inzerátů na tahač nebezpečné látky / adr použité
Tahač nebezpečné látky / adr Ford Trucks F-MAX 500
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
|
Záruka na techniku
|
|
| Ref. zákazníka: | FO01101 |
| Ref. stránky: | 11508010 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Ford Trucks |
| Řada (značka : Ford Trucks ) | F-MAX |
| Model | 500 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 20/11/2024 |
| Záruka na techniku | Ano |
| Záruční lhůta | 12 měsíc |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 500 HP |
| Výkon motoru | 368 kW |
| Objem válce | 12740 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| Značka motoru | Ford |
| Řada motoru | FHU6 |
| |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | ZF · 12 velocidades |
| Převodovka | Robotizovaná převodovka |
| Počet zpráv | 12 |
| Název převodovky | TraXon |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 315/70R22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/70R22.5 |
Informace o kabině F-MAX |
|
|---|---|
| Typ kabiny | Sklopný |
Vlastnosti Ford Trucks F-MAX |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 240 000 km |
| Datum 1. registrace | 20/11/2024 |
| Název záruky | GARANTIA FORD |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Ford Trucks Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 1350 L |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 9 tuny |
| Vlastní hmotnost | 9 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
Vybavení Tracteur Ford Trucks |
|---|
|
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.75 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Ford Trucks 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO | Typ předního odpružení | Mechanický | Typ zadního odpružení | Pneumatika |
Další informace Ford Trucks 500 |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k hydraulické zpomalovací brzdě | Retarder |
| |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr MAN TGX 18.470
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 331073 |
| Ref. stránky: | 11619584 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | MAN |
| Řada (značka : MAN) | TGX |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/08/2020 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 12.9 tuny |
| Vlastní hmotnost | 7.6 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 20.5 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední technické kontroly | 30/06/2026 |
| Konec platnosti schválení | 30/06/2027 |
| |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 3.95 metry |
Vybavení Tracteur MAN |
|
|---|---|
|
Vlastnosti MAN TGX |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 722 714 km |
| Datum 1. registrace | 01/08/2020 |
| Normy Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. nebezpečné látky / adr |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 470 HP |
| Výkon motoru | 346 kW |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.9 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | MAN 4x2 |
| Země (řada) | NIZOZEMSKO |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Renault T-Series
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 73812 |
| Ref. stránky: | 11579164 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-Series |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/09/2022 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 30/11/2001 |
| |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Vybavení Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault T-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 503 007 km |
| Datum 1. registrace | 01/09/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 450 L |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 520 HP |
| Objem válce | 13000 cm3 |
Informace o kabině T-Series |
|
|---|---|
| |
| Délka kabiny | Hluboká |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Renault T-High
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 73815 |
| Ref. stránky: | 11579162 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-High |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 20/09/2023 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 30/11/2001 |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Renault T-High |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 486 327 km |
| Datum 1. registrace | 20/09/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 450 L |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 13000 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Vybavení Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Renault T-Series
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 73809 |
| Ref. stránky: | 11579165 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-Series |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 16/05/2023 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 30/11/2001 |
| |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Vybavení Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault T-Series |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 405 375 km |
| Datum 1. registrace | 16/05/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 900 L |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 13000 cm3 |
Informace o kabině T-Series |
|
|---|---|
| |
| Délka kabiny | Hluboká |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 315/80 R22,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/80 R22,5 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Renault T-High
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 73808 |
| Ref. stránky: | 11579166 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | T-High |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 12/01/2023 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 30/11/2001 |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 315/70 R 22,5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/70 R 22,5 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Renault T-High |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 507 038 km |
| Datum 1. registrace | 12/01/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Kapacita nádrže | 405 L |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 13000 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Vybavení Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Scania R450 Highline/ ADR/ Retarder
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 54260197547136 |
| Ref. stránky: | 11634773 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | R450 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/08/2018 |
| Země | NĚMECKO |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 451 HP |
| Objem válce | 12742 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Scania 4x2 |
| Země (řada) | NĚMECKO |
Vlastnosti Scania R450 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 957 240 km |
| Datum 1. registrace | 01/08/2018 |
| Normy Euro | Scania Euro 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 21.5 tuny |
Tahač nebezpečné látky / adr Scania P 450
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 10836493 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | P |
| Model | 450 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 05/06/2019 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Scania 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Další informace Scania 450 |
|
|---|---|
| |
| Barva | Bílý |
Vlastnosti Scania P |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 691 000 km |
| Datum 1. registrace | 05/06/2019 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 450 HP |
Informace o kabině P |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
| Výška kabiny | Střední |
| Délka kabiny | Střední |
| Typ kabiny | Sklopný |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 40 tuny |
Tahač nebezpečné látky / adr MAN TGS 18.470 4X2 TM Retarder ADR PTO
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 70335363 |
| Ref. stránky: | 11618274 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | MAN |
| Řada (značka : MAN) | TGS |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 15/06/2021 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 13.01 tuny |
| Vlastní hmotnost | 7.49 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 20.5 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Informace o kabině TGS |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
Další informace |
|---|
|
Vybavení Tracteur MAN |
|
|---|---|
|
Vlastnosti MAN TGS |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 757 865 km |
| Datum 1. registrace | 15/06/2021 |
| Kapacita nádrže | 580 L |
| Normy Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. nebezpečné látky / adr |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 470 HP |
| Výkon motoru | 346 kW |
| Objem válce | 12 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.9 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | MAN 4x2 |
| Země (řada) | NIZOZEMSKO |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr MAN TGX TGX 18.520 4x2 BL SA
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 0001945947 |
| Ref. stránky: | 11634705 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | MAN |
| Řada (značka : MAN) | TGX |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/02/2024 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 519 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | MAN 4x2 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Vybavení Tracteur MAN |
|
|---|---|
|
Vlastnosti MAN TGX |
|
|---|---|
| Datum 1. registrace | 01/02/2024 |
| Crit'Air | 2 |
| Normy Euro | MAN Euro 6 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 19.5 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr MAN TGX TGX 18.520 4x2 BL SA
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 0001945946 |
| Ref. stránky: | 11634704 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | MAN |
| Řada (značka : MAN) | TGX |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/02/2024 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 519 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | MAN 4x2 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Vybavení Tracteur MAN |
|
|---|---|
|
Vlastnosti MAN TGX |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 194 460 km |
| Datum 1. registrace | 01/02/2024 |
| Crit'Air | 2 |
| Normy Euro | MAN Euro 6 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 19.5 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr MAN TGS 18.470 4X2 TM Retarder ADR PTO Alcoa's
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 70338675 |
| Ref. stránky: | 11613239 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | MAN |
| Řada (značka : MAN) | TGS |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 19/05/2021 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 470 HP |
| Výkon motoru | 346 kW |
| Objem válce | 12419 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.9 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | MAN 4x2 |
| Země (řada) | NIZOZEMSKO |
Další informace |
|---|
|
Vybavení Tracteur MAN |
|
|---|---|
|
Vlastnosti MAN TGS |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 584 021 km |
| Datum 1. registrace | 19/05/2021 |
| Kapacita nádrže | 580 L |
| Normy Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. nebezpečné látky / adr |
|---|
|
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Informace o kabině TGS |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 20.5 tuny |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Iveco S-Way 500 S-Way 4X2 Retarder 2x Tanks ADR ITV 05-2027 Standklima Navi ACC Alcoa's
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 70341251 |
| Ref. stránky: | 11633888 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Iveco |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/01/2025 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 500 HP |
| Výkon motoru | 368 kW |
| Objem válce | 12882 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.79 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
Další informace |
|---|
|
Vybavení Tracteur Iveco |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Iveco S-Way 500 S-Way 4X2 Ret... |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 286 684 km |
| Datum 1. registrace | 01/01/2025 |
| Kapacita nádrže | 710 L |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 13.22 tuny |
| Vlastní hmotnost | 6.78 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 20 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Informace o kabině |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 3.98 metry |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Iveco S-Way 500 S-Way 4X2 Retarder 2x Tanks ADR ITV 07-2027 Standklima Navi ACC
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 70341184 |
| Ref. stránky: | 11633887 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Iveco |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 18/07/2025 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 500 HP |
| Výkon motoru | 368 kW |
| Objem válce | 12882 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.79 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
Další informace |
|---|
|
Vybavení Tracteur Iveco |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Iveco S-Way 500 S-Way 4X2 Ret... |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 259 248 km |
| Datum 1. registrace | 18/07/2025 |
| Kapacita nádrže | 710 L |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 13.22 tuny |
| Vlastní hmotnost | 6.78 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 20 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Informace o kabině |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 3.98 metry |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Iveco S-Way 500 S-Way 4X2 Retarder 2x Tanks ADR Standklima Navi ACC
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 70341183 |
| Ref. stránky: | 11633886 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Iveco |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 14/05/2025 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 500 HP |
| Výkon motoru | 368 kW |
| Objem válce | 12882 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.79 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
Další informace |
|---|
|
Vybavení Tracteur Iveco |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Iveco S-Way 500 S-Way 4X2 Ret... |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 293 264 km |
| Datum 1. registrace | 14/05/2025 |
| Kapacita nádrže | 710 L |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 13.22 tuny |
| Vlastní hmotnost | 6.78 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 20 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Informace o kabině |
|
|---|---|
| Lůžko | 2 lůžka |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 3.98 metry |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Mercedes Actros 1842 LS
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. stránky: | 10997792 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Mercedes |
| Řada (značka : Mercedes) | Actros |
| Model | 1842 LS |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 06/03/2017 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 420 HP |
| Výkon motoru | 310 kW |
| Objem válce | 12809 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
| Značka motoru | Daimler AG |
| Řada motoru | OM471LA.6-14 |
Informace o kabině Actros |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
| Výška kabiny | Vysoká |
| Délka kabiny | Hluboká |
| Typ kabiny | Sklopný |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Rozměr přední pneumatiky | 315/70R 22.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 315/70R 22.5 |
Možnosti karoserie. nebezpečné látky / adr |
|---|
|
Vybavení Tracteur Mercedes |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Mercedes Actros |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 776 504 km |
| Datum 1. registrace | 06/03/2017 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 10.3 tuny |
| Vlastní hmotnost | 7.7 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 18 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Mercedes 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Další informace Mercedes 1842 LS |
|
|---|---|
| Barva | Bílý |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Iveco Stralis Stralis AS440S40T/P 2LNG
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | SIT_7076KPJ |
| Ref. stránky: | 9190507 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | Stralis |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/09/2018 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení Tracteur Iveco |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Iveco Stralis |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 323 933 km |
| Datum 1. registrace | 01/09/2018 |
| Crit'Air | 2 |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 400 HP |
Informace o kabině Stralis |
|
|---|---|
| Lůžko | 1 lehátko |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Scania G 440 RETARDER
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 331778 |
| Ref. stránky: | 11633757 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | G |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/10/2012 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 11.86 tuny |
| Vlastní hmotnost | 7.14 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 19 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.55 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Scania 4x2 |
| Země (řada) | NIZOZEMSKO |
Další informace |
|---|
|
Vybavení Tracteur Scania |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Scania G |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 1 km |
| Datum 1. registrace | 01/10/2012 |
| Normy Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Možnosti karoserie. nebezpečné látky / adr |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 440 HP |
| Výkon motoru | 324 kW |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 3.32 metry |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Iveco Stralis Stralis AS440S49T/P
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | SIT_4068MBB |
| Ref. stránky: | 11325425 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | Stralis |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/09/2022 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Vybavení Iveco tractor unit |
|---|
|
Vlastnosti Iveco Stralis |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 441 171 km |
| Datum 1. registrace | 01/09/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 490 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Iveco Stralis Stralis AS440S49T/P
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | SIT_4808MBH |
| Ref. stránky: | 11325427 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | Stralis |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/09/2022 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Vybavení Iveco tractor unit |
|---|
|
Vlastnosti Iveco Stralis |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 440 537 km |
| Datum 1. registrace | 01/09/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 490 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Tahač nebezpečné látky / adr Iveco Stralis Stralis AS440S49T/P
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | SIT_6460MBR |
| Ref. stránky: | 11325428 |
| Typ | Nebezpečné látky / adr |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | Stralis |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 01/10/2022 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Vybavení Iveco tractor unit |
|---|
|
Vlastnosti Iveco Stralis |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 441 785 km |
| Datum 1. registrace | 01/10/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Normy Euro | Iveco Euro 6 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 490 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|