Kamion cisterna použité - Strana 20
836 inzerátů na kamion cisterna použité
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Nissan Cabstar
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-8860 |
| Ref. stránky: | 11578727 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Nissan |
| Řada (značka : Nissan) | Cabstar |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 03/04/2008 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 1.28 tuny |
| Vlastní hmotnost | 3.22 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 4.5 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | 5 MARCHAS ABS |
| Převodovka | Ruční skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 2.9 metry |
| Nápravy | 4x4 |
| Nápravy (Značka) | Nissan 4x4 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení Camion Nissan |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Nissan Cabstar |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 205 km |
| Datum 1. registrace | 03/04/2008 |
| Kapacita nádrže | 150 L |
| Normy Euro | Nissan Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | DIMENSION NEUMATICOS 185/75R 16C |
| Opotřebení předních pneumatik | 40 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 40 % |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 2953 cm3 |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | -0.7 metry |
| Šířka | 1.95 metry |
| Délka | 5.34 metry |
| Plocha | 10.413 m² |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Nissan M11.150 110150
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-2400 |
| Ref. stránky: | 10046802 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Nissan |
| Řada (značka : Nissan) | M11.150 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 12/05/1994 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Nissan 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vlastnosti Nissan M11.150 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 121 000 km |
| Datum 1. registrace | 12/05/1994 |
| Normy Euro | Nissan Euro 1 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 480 HP |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 11 tuny |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Renault 370.18 4X2 370.18
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-1141 |
| Ref. stránky: | 10697385 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Renault |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 29/08/2003 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 8.34 tuny |
| Vlastní hmotnost | 9.66 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 11116 cm3 |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Opotřebení předních pneumatik | 20 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 30 % |
Vlastnosti Renault 370.18 4X2 370.18 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 1 km |
| Datum 1. registrace | 29/08/2003 |
| Normy Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | 12 MARCHAS ABS |
| Převodovka | Ruční skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.355 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 3.45 metry |
| Šířka | 2.52 metry |
| Délka | 7.7 metry |
| Plocha | 19.404 m² |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Iveco ML-180 E28
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-9703 |
| Ref. stránky: | 11578550 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Iveco |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 09/11/2004 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 10.51 tuny |
| Vlastní hmotnost | 7.5 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | 8 MARCHAS ABS |
| Převodovka | Ruční skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.185 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
Vybavení Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Iveco ML-180 E28 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 690 km |
| Datum 1. registrace | 09/11/2004 |
| Kapacita nádrže | 200 L |
| Normy Euro | Iveco Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | DIMENSION NEUMATICOS 315/70R 22.5 |
| Opotřebení předních pneumatik | 50 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 44 % |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 5877 cm3 |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 3.41 metry |
| Šířka | 2.51 metry |
| Délka | 6.957 metry |
| Plocha | 17.462 m² |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva DAF LF45 FA 45220
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC -2130 |
| Ref. stránky: | 10706544 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | DAF |
| Řada (značka : DAF) | LF45 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 25/05/2007 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 6.87 tuny |
| Vlastní hmotnost | 5.13 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 12 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | 8 MARCHAS ABS |
| Převodovka | Ruční skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.15 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | DAF 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení Camion DAF |
|
|---|---|
|
Vlastnosti DAF LF45 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 680 km |
| Datum 1. registrace | 25/05/2007 |
| Kapacita nádrže | 123 L |
| Normy Euro | DAF Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | DIMENSION 6 NEUMATICOS 245/70R 17.5 |
| Opotřebení předních pneumatik | 70 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 70 % |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 6693 cm3 |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 2.91 metry |
| Šířka | 2.3 metry |
| Délka | 5.89 metry |
| Plocha | 13.547 m² |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Renault Midlum 240.12
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-7803 |
| Ref. stránky: | 11578726 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Midlum |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 20/11/2007 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 5.96 tuny |
| Vlastní hmotnost | 6.04 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 12 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | DIMENSION 245/70R 19 |
| Opotřebení předních pneumatik | 40 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 40 % |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.07 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault Midlum |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 800 km |
| Datum 1. registrace | 20/11/2007 |
| Normy Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 240 HP |
| Objem válce | 7146 cm3 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | 6 MARCHAS ABS |
| Převodovka | Ruční skříň |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 1.75 metry |
| Šířka | 2.4 metry |
| Délka | 6.2 metry |
| Plocha | 14.88 m² |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Renault Midlum 270.18
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-9634 |
| Ref. stránky: | 10046868 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Midlum |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 28/03/2003 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 270 HP |
Vlastnosti Renault Midlum |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 685 000 km |
| Datum 1. registrace | 28/03/2003 |
| Normy Euro | Renault Euro 3 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Celková hmotnost vozidla | 18 tuny |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Nissan Atleon 165
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-4615CC |
| Ref. stránky: | 10992194 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Nissan |
| Řada (značka : Nissan) | Atleon |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 18/11/2003 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 7.02 tuny |
| Vlastní hmotnost | 4.98 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 12 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | 5 MARCHAS ABS |
| Převodovka | Ruční skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.085 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Nissan 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení Camion Nissan |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Nissan Atleon |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 475 km |
| Datum 1. registrace | 18/11/2003 |
| Kapacita nádrže | 200 L |
| Normy Euro | Nissan Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | DIMENSION NEUMATICOS 365/70R 19.5 |
| Opotřebení předních pneumatik | 30 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 30 % |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 5985 cm3 |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 2.97 metry |
| Šířka | 2.32 metry |
| Délka | 6.025 metry |
| Plocha | 13.978 m² |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Renault 32026S 320 26S
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-8993 |
| Ref. stránky: | 10046987 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Renault |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 19/04/2004 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 320 HP |
| Objem válce | 11116 cm3 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault 32026S 320 26S |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 900 000 km |
| Datum 1. registrace | 19/04/2004 |
| Normy Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 16.09 tuny |
| Vlastní hmotnost | 9.91 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | MEDIDA NEUMATICOS 3º EJE 315/80R 22.5 DESGASTE 30% |
| Opotřebení předních pneumatik | 30 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 70 % |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 6x2 |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Iveco 160E
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-0738 |
| Ref. stránky: | 11057962 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Iveco |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 29/08/2014 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 9.75 tuny |
| Vlastní hmotnost | 6.26 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 16 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | 8 MARCHAS ABS |
| Převodovka | Ruční skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.69 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 4x2 |
Vybavení Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Iveco 160E |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 360 km |
| Datum 1. registrace | 29/08/2014 |
| Kapacita nádrže | 200 L |
| Normy Euro | Iveco Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | DIMENSION NEUMATICOS 285/70R 19 |
| Opotřebení předních pneumatik | 70 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 50 % |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 5880 cm3 |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 2.97 metry |
| Šířka | 2.5 metry |
| Délka | 6.847 metry |
| Plocha | 17.1175 m² |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Iveco Stralis
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-2807 |
| Ref. stránky: | 11471074 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | Stralis |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 23/04/2008 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 15.6 tuny |
| Vlastní hmotnost | 10.4 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | RETARDER HIDRAULICO ABS |
| Převodovka | Automatická skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.8 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 6x4 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Iveco Stralis |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 650 km |
| Datum 1. registrace | 23/04/2008 |
| Normy Euro | Iveco Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | MEDIDA 315/80R 22.5 DESGASTE 3º EJE 30% |
| Opotřebení předních pneumatik | 30 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 30 % |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 7790 cm3 |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 3.35 metry |
| Šířka | 2.5 metry |
| Délka | 9.805 metry |
| Plocha | 24.512 m² |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Nissan Cabstar E
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-9678 |
| Ref. stránky: | 9998072 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Nissan |
| Řada (značka : Nissan) | Cabstar |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 14/10/1999 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | DIMENSION NEUMATICOS 195/70R 15 |
| Opotřebení předních pneumatik | 40 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 30 % |
Motor |
|
|---|---|
| Objem válce | 2953 cm3 |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 3.1 metry |
| Šířka | 1.8 metry |
| Délka | 4.58 metry |
| Plocha | 8.244 m² |
Vlastnosti Nissan Cabstar |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 340 km |
| Datum 1. registrace | 14/10/1999 |
| Kapacita nádrže | 160 L |
| Normy Euro | Nissan Euro 2 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 0.98 tuny |
| Vlastní hmotnost | 2.52 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 3.5 tuny |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | 5 MARCHAS ABS |
| Převodovka | Ruční skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 2.4 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Nissan 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Vybavení Camion Nissan |
|
|---|---|
|
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Scania M 93
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-9400 |
| Ref. stránky: | 10046955 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | M |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 19/06/1992 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Opotřebení předních pneumatik | 30 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 30 % |
Vybavení Camion Scania |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Scania M |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 700 000 km |
| Datum 1. registrace | 19/06/1992 |
| Normy Euro | Scania Euro 1 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 210 HP |
| Objem válce | 8476 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.2 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Scania 4x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Nosnost |
|
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 8.56 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 17 tuny |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva DAF FA55
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-6528 |
| Ref. stránky: | 10046830 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | DAF |
| Řada (značka : DAF) | FA55 |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 12/07/2001 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 8.43 tuny |
| Vlastní hmotnost | 6.58 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 15 tuny |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.3 metry |
Vlastnosti DAF FA55 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 180 000 km |
| Datum 1. registrace | 12/07/2001 |
| Normy Euro | DAF Euro 2 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 230 HP |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Opotřebení předních pneumatik | 60 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 50 % |
| Rozměr přední pneumatiky | 285/70R 19.5 |
| Rozměr zadní pneumatiky | 285/70R 19.5 |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Renault 320 Gamme S
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-0348 |
| Ref. stránky: | 10046740 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Renault |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 12/07/2005 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 320 HP |
| Objem válce | 11116 cm3 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault 320 Gamme S |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 500 000 km |
| Datum 1. registrace | 12/07/2005 |
| Normy Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 16.4 tuny |
| Vlastní hmotnost | 9.6 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 26 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | DIMENSION NEUMATICOS 3º EJE: 315/70R22.5 DESGASTE: 20% |
| Opotřebení předních pneumatik | 30 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 30 % |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 4.09 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
Kamion cisterna plynový Scania P 94300
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | GC-9497 |
| Ref. stránky: | 10046904 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Plynový |
| Značka | Scania |
| Řada (značka : Scania) | P |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 02/11/2001 |
| Země | ŠPANĚLSKO |
Možnosti karoserie. cisterna |
|---|
|
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Vlastnosti Scania P |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 516 000 km |
| Datum 1. registrace | 02/11/2001 |
| Normy Euro | Scania Euro 3 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 300 HP |
| Objem válce | 9000 cm3 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x2 |
| Nápravy (Značka) | Scania 6x2 |
| Země (řada) | ŠPANĚLSKO |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Renault Premium 270 DCI
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | 6365 XX 71 |
| Ref. stránky: | 3005866 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Renault |
| Řada (značka : Renault) | Premium |
| Model | 270 DCI |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 18/03/2005 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 270 HP |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
| Země (řada) | FRANCIE |
Další informace Renault 270 DCI |
|---|
|
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Renault Premium |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 252 859 km |
| Datum 1. registrace | 18/03/2005 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Normy Euro | Renault Euro 3 |
Hlavní vlastnosti |
|
|---|---|
| Kapacita nádrže | 13500 litry |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Ruční skříň |
Informace o kabině Premium |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Sklopný |
| Počet přihrádek | 3 |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Saviem
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | A4742 |
| Ref. stránky: | 8005935 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Saviem |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 17/07/1964 |
| Země | FRANCIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Hlavní vlastnosti |
|
|---|---|
| Kapacita nádrže | 8000 litry |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 126 HP |
| Objem válce | 5800 cm3 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Boite de vitesse manuelle 301 / 5 rapports avant |
| Převodovka | Ruční skříň |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.50 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Saviem 4x2 |
Informace o kabině |
|
|---|---|
| Výška kabiny | Nízká |
| Délka kabiny | Krátká |
| Typ kabiny | Pevný |
| Počet přihrádek | 6 |
Vlastnosti Saviem |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 94 000 km |
| Datum 1. registrace | 17/07/1964 |
| Řízení | Volant vlevo |
| Kapacita nádrže | 100 L |
Možnosti karoserie. cisterna |
|---|
|
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 5.75 tuny |
| Vlastní hmotnost | 5.2 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 10.95 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 17 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | Pneus 9R22.5 avant 11mm / arrière 12mm |
Další informace |
|
|---|---|
| Datum poslední návštěvy kontrolního zařízení | 17/09/2016 |
| Datum poslední technické kontroly | 25/08/2022 |
| Konec platnosti schválení | 24/08/2023 |
| Typ technické kontroly | S7 L MOD |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 2.75 metry |
| Šířka | 2.20 metry |
| Délka | 6.10 metry |
| Plocha | 13.42 m² |
Kamion s návěsem cisterna Mercedes Actros 2544-MP3+MAGYAR-INOX-18.200L+6
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | E58548 |
| Ref. stránky: | 9913262 |
| Karoserie | Cisterna |
| Značka | Mercedes |
| Řada (značka : Mercedes) | Actros |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 21/06/2012 |
| Země | BELGIE |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | Essieu 1 Usure des pneus droite et gauche: 51%-75% 51%-75% Dimension: 385/65R22,5 Essieu 2 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 315/70R22,5 Essieu 3 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 26%-50% Dimension: 315/70R22,5 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Nápravy | 6x2 |
| Nápravy (Značka) | Mercedes 6x2 |
| Země (řada) | BELGIE |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Mercedes Actros |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 681 417 km |
| Datum 1. registrace | 21/06/2012 |
| Normy Euro | Mercedes Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 440 HP |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Nosnost |
|
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 15.1 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 28 tuny |
Kamion cisterna uhlovodíková paliva Renault D280.16
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | EA-271 |
| Ref. stránky: | 11221941 |
| Karoserie | Cisterna |
| Pod karoserií | Uhlovodíková paliva |
| Značka | Renault |
| Stav | Použitý |
| Datum 1. registrace | 23/03/2016 |
| Země | FRANCIE |
Další informace |
|
|---|---|
| Lhůta dostupnosti (v dnech) | 1 |
| Datum poslední technické kontroly | 17/03/2025 |
| Konec platnosti schválení | 17/03/2026 |
| |
Možnosti karoserie. cisterna |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 280 HP |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Převodovka | Automatická skříň |
Vybavení kabiny |
|---|
|
Vlastnosti Renault D280.16 |
|
|---|---|
| Počet ujetých km | 291 988 km |
| Datum 1. registrace | 23/03/2016 |
| Normy Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 9.71 tuny |
| Vlastní hmotnost | 6.29 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 16 tuny |
| Celková přepravní hmotnost | 19.5 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | Dimension pneumatique = 285/70R19.5 Usure AV 60% Usure AR 50% |
| Opotřebení předních pneumatik | 60 % |
| Opotřebení zadních pneumatik | 50 % |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.55 metry |
| Nápravy | 4x2 |
| Nápravy (Značka) | Renault 4x2 |
Vybavení Camion Renault |
|
|---|---|
|
Kamion cisterna Iveco nový T-Way AD380T43 AT Sewage Tank Truck
|
Hlavní informace
|
|
|---|---|
| Ref. zákazníka: | IV5209 |
| Ref. stránky: | 11475310 |
| Karoserie | Cisterna |
| Značka | Iveco |
| Řada (značka : Iveco) | T-Way |
| Stav | Nový |
| Datum 1. registrace | 01/10/2025 |
| Země | NIZOZEMSKO |
Stav techniky |
|
|---|---|
| Energie | Nafta |
Nosnost |
|
|---|---|
| Užitečné zatížení | 19.46 tuny |
| Vlastní hmotnost | 14.04 tuny |
| Celková hmotnost vozidla | 33.5 tuny |
Pneumatiky |
|
|---|---|
| Stav a rozměry pneumatik | 22.5 |
Odpružení / nápravy |
|
|---|---|
| Rozvor | 3.8 metry |
| Nápravy | 6x4 |
| Nápravy (Značka) | Iveco 6x4 |
| Země (řada) | NIZOZEMSKO |
Vybavení kabiny |
|
|---|---|
|
Vlastnosti Iveco T-Way |
|
|---|---|
| Datum 1. registrace | 01/10/2025 |
| Kapacita nádrže | 290 L |
| Normy Euro | Iveco Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Možnosti karoserie. cisterna |
|---|
|
Motor |
|
|---|---|
| Výkon | 429 HP |
| Výkon motoru | 316 kW |
| Objem válce | 12882 cm3 |
| Nombre de cylindres | 6 |
Rychlostní skříň a převodovka |
|
|---|---|
| Podrobné údaje k rychlostní skříni | Automaat |
| Převodovka | Automatická skříň |
Rozměry |
|
|---|---|
| Výška | 3.9 metry |
| Šířka | 2.5 metry |
| Délka | 9.2 metry |